Feng Shui pro tělo a mysl

Feng Shui, je tisíce let starým učením, které propojuje vědu s uměním – přírodní a fyzikální zákony s kreativitou a intuicí. Právě intuici měli dávní mudrcové dobře rozvinutou a dokázali vnímat tok a působení energie (čchi) v krajině a všem živém, tedy i lidském těle.

Feng Shui není jen o přestavbě nábytku v interiéru, nebo úpravách exteriérů. Učí nás také, jak být na správném místě, jít správným směrem a dělat správnou věc v pravý čas. Jinými slovy, jak být v dokonalé harmonii se sebou samým, přírodou a tvořivými silami vesmíru.

Málo se ví, že Feng Shui je dnes hojně využíváno v moderním stavitelství i byznysu. Učí, jak přivést tu správnou energii do prostoru kolem nás, abychom se cítili dobře a náš život naplnili zdravím, prosperitou, kvalitními vztahy a spokojeností. A možná ještě méně se ví, že Feng Shui se nezaměřuje jen směrem ven, k prostředí, ve kterém žijeme, ale výrazným způsobem dokáže pomoci také našemu vnitřnímu světu, ať již v rovině vnímání, interakcí s druhými, nebo na úrovni tělesné, např. zdraví.

K tomu se využívá jeho komplexní část, kterou Feng Shui nazývá 4 PILÍŘE OSUDU.

4 PILÍŘE OSUDU na člověka pohlíží z úrovně věčného koloběhu Pěti prvků (dřevo, oheň, země, kov, voda), dvanácti zvířat Taoistické astrologie (Krysa, Buvol, Tygr, Zajíc, Drak…), prostoru a času. V jeho základech stojí Tao, Jin & Jang, I´Ting, 5 prvků, astrologie a numerologie. Dává tak jedinci komplexní obraz, se kterým jde pracovat na mnoha úrovních.

Nabídka

Hloubka a obsáhlost Feng Shui je tak velká, že je nemožné věnovat se jeho plnému rozsahu vedle dalších pracovních aktivit, přestože jsem jej studovala celé 4 roky. Věnuji se tak části využitelné v osobním životě, vztazích, rozvoji, byznyse i plánování, která efektivně doplňuje mé pracovní zaměření. Tou částí jsou 4 PILÍŘE OSUDU.

Objednejte si zpracování 4 PILÍŘŮ pro Vás, partnerský vztah, rodinu, nebo podnikání. Mějte tak efektivní nástroj pro snadnější a úspěšnější život, dlouhodobé plánování a udržení vnější i vnitřní rovnováhy.

Cena: 1.800,- Kč/os.  (zahrnuje zpracování a následnou online konzultaci v délce 45 min.)
U partnerů je možné zpracovat navíc Partnerský korelát, cena +1000,- Kč (za obě osoby vč. konzultace)

Chcete zároveň utvořit prostředí kolem Vás tak, aby Vás maximálně podporovalo, cítili jste se v něm zdraví, svěží a v pohodě?
Pro využití plného potenciálu Feng Shui spolupracuji s ověřenými profesionály, kdy dokážeme Váš život i bydlení uchopit komplexně tak, abyste z výsledku vytěžili maximum.

Máte otázky, chcete se dozvědět více