Reference

 

Body&Mind cvičení, meditace, workshopy, víkendové akce:

 

Daniela a moje cesta

Vše začalo úsměvem Danielky.
Nechápala jsem její vnitřní nastavení a vlastně jsem nechápala sama sebe. 
Já unavená duše bez úsměvu.
„Proč se na nás směje, když není čemu? Proč bych se měla smát?“ 

Tak nějak jsem na tom byla.

Jak šel čas, začala jsem se pozorovat. Cesta do hloubky sebe sama byla bolestná.
Prodírala jsem se žumpou sraček své vlastní mysli, situace se vracely a mně dlouho trvalo,
než jsem pochopila, že je to mým vlastním nastavením.

A tak jsem se vydala na cestu. 

Na cestu kupředu, do neznáma, s přesvědčením vyhnat všechny kostlivce ze skříně.
Následovaly pobyty v Mrákotíně, cvičení „s mistrem Norbekovem“, společná středeční setkání s Královnami.

Říká se, že když je student připraven, učitel se objeví.

A tak ti milá Danielko z celého srdce děkuji,
že jsi stála při zažehnutí mého vnitřního ohně, který tak dlouho čekal,
až si ho všimnu.

S láskou Jana K., Blansko

 

… ještě nikdy jsem nebyla na podobném pobytu a musím říct, že tento nastavil velmi vysokou laťku. Moc děkuji za pozitivní energii, kterou jsem načerpala, nové informace a výborné cvičení – všechno se ve výsledku propojilo v jeden krásný zážitek, ze kterého teď budu určitě dlouho čerpat… 
Jitka P., Vysočina (pobyt pro ženy- Wellness hotel Panorama)

 

Milá Danielko, Ty jsi neskutečná a neuvěřitelná! Chci říct, ze jsi úžasnáááá!!! Mockrát děkuji za dnešní meditaci. Řekla bych, že pokud zvládnu si ten pocit udržet, tak mi změní ne podzim a zimu, ale celý život! V průběhu meditace si moje mysl zase lítala, kde chtěla a musela jsem se nutit zpět ke Tvým slovům, ale ke konci, v sedě, jsem najednou pocítila obrovský klid, že mé srdce mě chrání, jsem v bezpečí a moje ženství z podbřišku mohlo konečně dělat, co chtělo, cítilo. Tančilo na plné obrátky, beze strachu, bez ohlížení se, užívalo si, tvořilo, ááááá :- ) Byl to a stále je úžasný, krásný pocit. Má slova nestačí na popis mých pocitů…
Děkuji, děkuji, děkuji moc! Jsem strašně moc ráda, že Tě znám :- )

Kateřina Maňoušková, www.dobryprostor.cz

 

Milá Danielo, nikdy bych nevěřila, že víkend s Tebou a Erikou mě tak pozitivně nabije. Hlavně jsem nadšená z toho, že jste nás vůbec k ničemu nenutily, ale naprosto přirozeně a nenásilně, alespoň mě určitě, navedly k tomu, jak to všechno, co jste nám ukázaly, využít k tomu, aby nám bylo v životě dobře. Měla jsem obavu, jak to všechno vyprchá díky každodennímu sterotypu, ale jsem příjemně překvapená, že to stále funguje. Byl to opravdu nezapomenutelný víkend. Zdravím a těším se na další setkávání.

Renča z Pardubic  (víkend Perfect Body-Perfect Mind)

 

… teď  po Mrákotíně vím, co chci a jdu si za svým. Manžel je na mě pyšný (ví, odkud pochází moje nezvyklé seběvědomí, že je to vaše zásluha) a děti mě nepoznávají, ale fandí mému odhodlání. Cítím se báječně a musím říct, že od Mrákotína si věřím na 100 %, až mě to překvapuje. Před tím to bylo diametrálně jiné, horší. Takže děkuji vám oběma za nalezenou sebedůvěru, protože teď  teprve je život krásnej !!!!!

Iveta H. (víkend Perfect Body-Perfect Mind)

 

Vážená paní Danielo, chtěly bychom Vám sdělit, že cvičení s Vámi je pro nás nejen skvělým zážitkem, ale i časem, kdy se  posilování a protahování našich kloubů a  svalů promítá do  duševní pohody. Po cvičení se všechny cítíme dobře a na tvářích je mnohem víc úsměvů, než když se scházíme. Moc Vám děkujeme za Váš přístup, čas a energii.

Skupina Olomučany

 

Milá Danuško a Eričko, chci Vám ještě jednou poděkovat za ten nejlepší závěr léta, jaký jsem si mohla přát a za to, že jste mi tak pomohly ke všem důležitým krokům v mém životě. Z Mrákotína jsem už odjížděla s rozhodnutím – začít konečně v životě dělat jen to, co doopravdy chci a je to teď moje motto : -)
… Všechno mi teď přijde tak samozřejmé a jednoduché, všechny ty obavy a strachy jsou minulost. Všichni mí přátelé mi fandí a podporují mě. Mám z toho všeho ohromnou radost a těším se, co nového mi ty změny přinesou. Ještě jednou DÍKY!  Mám vás obě moc ráda a jsem vděčná, že jsme se v životě potkaly. Opatrujte se a snad zase někdy brzo na viděnou!

Pavla V., Cheb  (víkend Síla záměru)

 

Ahoj Dani, chtěla jsem poděkovat za veselé cvičení, které mi hodně pomohlo. I tělesně, i psychicky. I manžel si toho všiml, a podporuje mě, abych chodila dál. Co jsem začala chodit na cvičení, je pro mě jedno z nejklidnějších období za poslední roky.

D. B.