Reference

 

Víkendové akce:

 

… ještě nikdy jsem nebyla na podobném pobytu a musím říct, že tento nastavil velmi vysokou laťku. Moc děkuji za pozitivní energii, kterou jsem načerpala, nové informace a výborné cvičení – všechno se ve výsledku propojilo v jeden krásný zážitek, ze kterého teď budu určitě dlouho čerpat…

Jitka P., Vysočina (pobyt pro ženy- Wellness hotel Panorama)

 

Milá Danuško a Eričko, chci Vám ještě jednou poděkovat za ten nejlepší závěr léta, jaký jsem si mohla přát a za to, že jste mi tak pomohly ke všem důležitým krokům v mém životě. Z Mrákotína jsem už odjížděla s rozhodnutím – začít konečně v životě dělat jen to, co doopravdy chci a je to teď moje motto 🙂
… Všechno mi teď přijde tak samozřejmé a jednoduché, všechny ty obavy a strachy jsou minulost. Všichni mí přátelé mi fandí a podporují mě. Mám z toho všeho ohromnou radost a těším se, co nového mi ty změny přinesou. 
Ještě jednou DÍKY!  Mám vás obě moc ráda a jsem vděčná, že jsme se v životě potkaly. Opatrujte se a snad zase někdy brzo na viděnou!

Pavla V., Cheb  (víkend Síla záměru)

 

Milá Danielo, nikdy bych nevěřila, že víkend s Tebou a Erikou mě tak pozitivně nabije. Hlavně jsem nadšená z toho, že jste nás vůbec k ničemu nenutily, ale naprosto přirozeně a nenásilně, alespoň mě určitě, navedly k tomu, jak to všechno, co jste nám ukázaly, využít k tomu, aby nám bylo v životě dobře. Měla jsem obavu, jak to všechno vyprchá díky každodennímu sterotypu, ale jsem příjemně překvapená, že to stále funguje. Byl to opravdu nezapomenutelný víkend. Zdravím a těším se na další setkávání.

Renča z Pardubic  (víkend Perfect Body-Perfect Mind)

 

… teď  po Mrákotíně vím, co chci a jdu si za svým. Manžel je na mě pyšný (ví, odkud pochází moje nezvyklé seběvědomí, že je to vaše zásluha) a děti mě nepoznávají, ale fandí mému odhodlání. Cítím se báječně a musím říct, že od Mrákotína si věřím na 100 %, až mě to překvapuje. Před tím to bylo diametrálně jiné, horší. Takže děkuji vám oběma za nalezenou sebedůvěru, protože teď  teprve je život krásnej !!!!!

Iveta H. (víkend Perfect Body-Perfect Mind)

 

Body&Mind cvičení, meditace:

 

Ahoj Dani, chtěla jsem poděkovat za veselé cvičení, které mi hodně pomohlo. I tělesně, i psychicky. I manžel si toho všiml, a podporuje mě, abych chodila dál. Co jsem začala chodit na cvičení, je pro mě jedno z nejklidnějších období za poslední roky.

D. B.

 

Vážená paní Danielo, chtěly bychom Vám sdělit, že cvičení s Vámi je pro nás nejen skvělým zážitkem, ale i časem, kdy se  posilování a protahování našich kloubů a  svalů promítá do  duševní pohody. Po cvičení se všechny cítíme dobře a na tvářích je mnohem víc úsměvů, než když se scházíme. Moc Vám děkujeme za Váš přístup, čas a energii.

Skupina Olomučany

 

Milá Danielko, Ty jsi neskutečná a neuvěřitelná! Chci říct, ze jsi úžasnáááá!!! Mockrát děkuji za dnešní meditaci. Řekla bych, že pokud zvládnu si ten pocit udržet, tak mi změní ne podzim a zimu, ale celý život! V průběhu meditace si moje mysl zase lítala, kde chtěla a musela jsem se nutit zpět ke Tvým slovům, ale ke konci, v sedě, jsem najednou pocítila obrovský klid, že mé srdce mě chrání, jsem v bezpečí a moje ženství z podbřišku mohlo konečně dělat, co chtělo, cítilo. Tančilo na plné obrátky, beze strachu, bez ohlížení se, užívalo si, tvořilo, ááááá :- ) Byl to a stále je úžasný, krásný pocit. Má slova nestačí na popis mých pocitů…
Děkuji, děkuji, děkuji moc! Jsem strašně moc ráda, že Tě znám :- )

Kateřina Maňoušková, www.dobryprostor.cz