Akce pro vás

Připojte se k nám – víkendové akce, pobyty, workshopy, přednášky.
Akce na zakázku pro vaši skupinu přátel, pracovní kolektiv apod. – kontaktujte nás pro individuální nabídku.

23.11.2023   SETKÁNÍ S AROMATERAPIÍ

 

VOLNÁ MÍSTA:  na dotaz

 

 • Další ze série voňavých rozmazlovacích workshopů s Nobilis Tilia, tentokrát na téma „Aromaterapie ženám – životní fáze ženy“
 • ZMĚNA! 2.11. 2023, 23.11. 2023, 16-18:30h
 • v centru Hornolhotských maminek
 • Přihlásit se můžete na mailu daniela.kalvodova@gmail.com – PŘIHLÁŠENÍ NUTNÉ
 • Lektor: Jana Slunečková – Nobilis Tilia

3.11.2022   SETKÁNÍ S AROMATERAPIÍ

 

OBSAZENO – je možné přihlásit se jako náhradník

 

 • Propojení éterických olejů a dechových technik, využití éterických olejů k uvolňujícím obkladům svalů a aroma-peeling – na vše se můžete těšit při dalším rozmazlovacím workshopu s Nobilis Tilia
 • 3.11. 2022, 16:30-18:30h v centru Hornolhotských maminek
 • Přihlásit se můžete na mailu daniela.kalvodova@gmail.com
 • Lektor: Jana Slunečková – Nobilis Tilia

25.6.2022   NORDIC WALKING PRO TĚLO A MYSL

 

Srdečně zveme na společný výšlap s holemi a rozšířeným programem pro zdravé tělo a mysl. Moravský Kras 25.6.2022, 9-15h

29.4.-1.5.2022   ZÁŽITKOVÝ VÍKEND PRO ŽENY

 

Srdečně zveme na další ze zážitkových víkendů pro ženy, tentokrát na téma Vnitřní odolnost. Body&Mind lekce, relaxace, osobní rozvoj, drahé kameny, …

OBSAZENO – je možné přihlásit se jako náhradník

21.10.2021   SETKÁNÍ S AROMATERAPIÍ

 

OBSAZENO – je možné přihlásit se jako náhradník

 

 • Už jste slyšeli o aromaterapeutické kosmetice? Chcete ji vyzkoušet, dozvědět se proč a jak funguje a jak ji používat? Naučíte se, jak své pleti navrátit rovnováhu, krásu a vitalitu ve třech jednoduchých krocích.
 • 21.10. 2021, 17-19h v centru Hornolhotských maminek
 • Přihlásit se můžete na mailu daniela.kalvodova@gmail.com
 • Lektor: Jana Slunečková – Nobilis Tilia

10.-12.9.2021   ZÁŽITKOVÝ VÍKEND PRO ŽENY

 

Další ze zážitkových víkendů pro ženy, 10.-12.9. 2021. Body&Mind lekce, relaxace, osobní rozvoj, drahé kameny, Nordic Walking…

OBSAZENO – je možné přihlásit se jako náhradník

2.10.2020   SETKÁNÍ S AROMATERAPIÍ

 • Už jste slyšeli o aromaterapii? Víte, co jsou silice a jak působí na náš organizmus? Chcete si vyrobit vlastní terapeutický parfém?
 • Přihlásit se můžete na mailu daniela.kalvodova@gmail.com
 • Lektor: Jana Slunečková – Nobilis Tilia, akce je ZDARMA

Léto 2020 – PRÁZDNINOVÉ SPECIÁLY + NORDIC WALKING

Aktivní prázdninový čas věnovaný péči o tělo a duši, prožijte ho s námi.

13.6.2020   NORDIC WALKING PRO TĚLO A MYSL

Srdečně zveme na společný výšlap s holemi a rozšířeným programem pro zdravé tělo a mysl

30. 3.   RELAX DAY 2019

Téma letošního Relaxačního dne pro ženy zní: VĚDOMÝ POHYB A DECH. Těšíme se na Vás 30. března 2019 : )

SETKÁNÍ S MOUDRÝMI BYTOSTMI 2019

V termínu 2. a 3. března se na Vás opět těší moudré bytosti vyšších sfér, které již potřetí přijali pozvání ke společnému setkání, tentokrát v podobě dvou jednodenních workshopů.

24. 3.   RELAX DAY 2018

Přijďte s námi prožít další ze sebepoznávacích relaxačních dnů pro ženy. Kam? K Hornolhotským maminkám. Tentokrát bude motivační. Těšíme se : )

11.2. 2018   SETKÁNÍ S MOUDRÝMI BYTOSTMI

Již podruhé přijali pozvání ke společnému setkání a léčivé meditaci Moudré bytosti, které nás láskyplně vedou k naší pravé podstatě, našim srdcím a opravdové lásce. Tentokrát pouze v kruhu žen, společně s Lenkou Svítkovou.

17.-19.11. 2017   ZÁŽITKOVÝ VÍKEND PRO ŽENY

Přijměte pozvání na další zážitkový víkend v Mrákotíně, tentokrát věnovaný jen a jen ženám a v souladu s rokem Ohnivého Fénixe. Ten se počátkem srpna přehoupl do své druhé poloviny, která přináší nekonečné možnosti nového tvoření – vše staré tak přirozeně končí, odchází a rodí se nové. Pojďte si tento proces společně zažít „na vlastní kůži“. Těšit se tentokrát můžete na doteky luxusu i na speciálního a milého hosta, který se Vám bude líbit. Těšíme se na všechny z Vás, které společný kruh volá a cítíte, že v něm máte být.

13.5. 2017   ZDRAVÉ OČI BEZ BRÝLÍ – Naučte se vidět!

Srdečně zveme na 3-hodinový nabitý workshop, který Vás naučí, jak dostat oči do kondice a zlepšit své vidění. Věříme, že při pravidelném tréninku budete z výsledků nadšení. Rezervujte si svá místa přes kontakty uvedené na těchto stránkách. Opět máme připravené dárkové poukazy – můžete tento workshop darovat svým blízkým. Cena v předprodeji 300,-Kč, pro absolventy možnost opakování za poplatek 150,-Kč.

31.3.-2.4. 2017   JARNÍ DETOX TĚLA A MYSLI – zážitkový víkend

Využijte dynamiku jarního období roku 2017 k očistě těla i mysli na všech úrovních! Zbavte se nepotřebného a žijte svůj život s lehkostí – těla, duše i mysli. Provází opět Daniela Kalvodová a Erika Florianová

24.-26.3. 2017   PROPOJENÍ TĚLA A MYSLI – zážitkový víkend Hotel Panorama ****

Prožijte smysluplně další ze zážitkových víkendů pro ženy ve Wellness hotelu Panorama**** v srdci Moravského krasu. Provází Daniela Kalvodová.

25.2. 2017   ZDRAVÉ OČI BEZ BRÝLÍ – workshop

Srdečně zveme na 3-hodinový workshop, který Vás naučí, jak dostat své oči do kondice a zlepšit své vidění. Věříme, že při pravidelném tréninku budete z výsledků nadšení. Chcete tento workshop darovat k vánocům svým blízkým? Máme připravené dárkové poukazy – napište si o ně přes kontaktní formulář, nebo volejte na tel. uvedený v kontaktech. Zakoupit přímo je můžete při pravidelných lekcích cvičení v Blansku-Horní Lhotě.

11.2. 2017   RELAX DAY pro ženy

Srdečně zveme na další Relax day k Hornolhotským maminkám. Protáhneme a aktivujeme svaly, klouby i páteř a zázračnou rozcvičku M. Norbekova si zacvičíme při současném zapojení mysli a emočního nastavení. V odpolední části se můžete těšit na sebepoznávací práci na sobě s meditací a kresbou (zvládne každý). Rezervace místa po uhrazení poplatku na kterémkoliv cvičení u HM.

25.-27.11. 2016   SÍLA ZÁMĚRU – intenzivní víkend

Další z úspěšných víkendových workshopů Body&Mind Work, kde se změny dějí ihned. Převezměte odpovědnost za svůj život a dostaňte do něj vše, co chcete – naučíme Vás jak na to. Provázet Vás opět budou Daniela Kalvodová a Erika Florianová.

14.-16.10. 2016   PROPOJENÍ TĚLA A MYSLI – zážitkový víkend pro ženy

Přijeďte do nádherného prostředí Moravského krasu a prožijte smysluplně víkend ve Wellness hotelu Panorama****. Provází Daniela Kalvodová.

23.-25.9. 2016   PERFECT BODY – PERFECT MIND – zážitkový víkend

Víkendový workshop zaměřený na práci s vnitřními zdroji, skrytým potenciálem a jejich ukotvení v těle i mysli. Víra v sebe sama a své schopnosti, odvaha posunout se v životě dál – to je Perfekt Body-Perfect Mind zážitkový víkend. Provázet Vás bude Daniela Kalvodová a Erika Florianová.

26.-28.8. 2016   PERFECT BODY – PERFECT MIND – zážitkový víkend

Věnujte víkendové chvíle jen sami sobě. Zapracujte na svém těle i mysli a posuňte se ve svém životě dál. Pečovat o Vás společně se mnou bude Erika Florianová. Přidáte se?

Máte otázky, chcete se dozvědět více