Feng Shui pro tělo a mysl

Feng Shui, je tisíce let starým učením, které propojuje vědu s uměním – přírodní a fyzikální zákony s kreativitou a intuicí. Právě intuici měli dávní mudrcové dobře rozvinutou a dokázali vnímat tok a působení energie (čchi) v krajině a všem živém, tedy i lidském těle.

Feng Shui není jen o přestavbě nábytku v interiéru, nebo úpravách exteriérů. Učí nás také, jak být na správném místě, jít správným směrem a dělat správnou věc v pravý čas. Jinými slovy, jak být v dokonalé harmonii se sebou samým, přírodou a tvořivými silami vesmíru.

Málo se ví, že Feng Shui je dnes hojně využíváno v moderním stavitelství i byznysu. Učí, jak přivést tu správnou energii do prostoru kolem nás, abychom se cítili dobře a náš život naplnili zdravím, prosperitou, kvalitními vztahy a spokojeností. A možná ještě méně se ví, že Feng Shui se nezaměřuje jen směrem ven, k prostředí, ve kterém žijeme, ale výrazným způsobem dokáže pomoci také našemu vnitřnímu světu, ať již v rovině vnímání, interakcí s druhými, nebo na úrovni tělesné, např. zdraví.

K tomu se využívá jeho obsáhlá a komplexní část, kterou Feng Shui nazývá 4 PILÍŘE OSUDU.

Nabídka

Hloubka a obsáhlost Feng Shui je tak velká, že je nemožné věnovat se jeho plnému rozsahu vedle dalších pracovních aktivit, přestože jsem jej studovala celé 4 roky. Věnuji se tak části využitelné v osobním životě, vztazích, rozvoji, byznyse i plánování, která efektivně doplňuje mé pracovní zaměření. Tou částí jsou 4 PILÍŘE Feng Shui.

Objednejte si zpracování 4 PILÍŘŮ pro Vás, partnerský vztah, rodinu, nebo podnikání. Mějte tak efektivní nástroj pro snadnější a úspěšnější život, dlouhodobé plánování a udržení vnější i vnitřní rovnováhy.

Cena: 1.500,- Kč (zahrnuje kompletní zpracování a následné sezení – osobní nebo Skype). Při zpracování dvou osob – partnerů, Partnerský korelát zdarma.

Chcete zároveň utvořit prostředí kolem Vás tak, abyste se v něm cítili zdraví, svěží a v pohodě? Abyste mohli využít celý potenciál Feng Shui, spolupracuji s ověřenými profesionály v oblasti Feng Shui, kdy společně uchopíme celý Váš život komplexně na všech úrovních, abyste z výsledku vytěžili maximum.

Máte otázky, chcete se dozvědět více